O DronLubuski.pl (niegdyś DronZielonaGóra)

Młodość jest pojęciem względnym, często niezgodnym z naszym prawdziwym wiekiem. Czy jesteśmy młodzi? TAK, i nie tylko duchem. Jesteśmy kreatywną grupą ludzi, filmowców, inżynierów, oraz pilotów. Zaowocowało to współpracą z największymi stacjami telewizyjnymi TVN24, TVN, POLSAT. Współpracujemy z urzędami, instytucjami, firmami i osobami prywatnymi. Jako wielcy hobbyści, miłośnicy kinematografii, miłośnicy latania łączymy nasze doświadczenie w e-commerce z tym, co naprawdę lubimy w życiu robić. Dzięki doświadczeniu, naszym Klientom oferujemy profesjonalną, elastyczną obsługę, doradztwo techniczne – wszystko to, na najwyższym poziomie. Ponadto, w odróżnieniu od konkurencji na rynku, cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza oferta jest dokładnie przeanalizowana, tak by mógł z niej skorzystać każdy klient.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  1. Oferujemy realizację materiałów lotniczych jak i kompleksową produkcję reklamowo-filmową.
  2. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie ze względu na rożne wymagania oraz warunki.
  3. Nasi operatorzy posiadają odpowiednie świadectwa kwalifikacji (wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC)), badania lotniczo-lekarskie, oraz pełen zakres ubezpieczeń OC.
  4. Licencje pozwalają na świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem załogowych i bezzałogowych statków powietrznych.
  5. Do firmy należą specjaliści po jednych z najlepszych kierunków filmowych, dziennikarskich w Polsce.
  6. Mamy już za sobą wiele godzin latania, nasi piloci, operatorzy należą do jednych z najlepszych w Polsce.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić państwa do kontaktu z nami, dzięki czemu będzie można nawiązać stałą współpracę. Ze swojej strony jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelną obsługę, która ułatwi państwu podjęcie decyzji! Zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod numerami telefonu +48 663 046 966.